ua
ua en
дізнатись більше
05 жовтень 2022

АМЕРІКАН ЮНІВЕРСІТІ КИЇВ (АЮК) ОГОЛОШУЄ ВЕСНЯНИЙ НАБІР ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ

АМЕРІКАН ЮНІВЕРСІТІ КИЇВ (АЮК) ОГОЛОШУЄ ВЕСНЯНИЙ НАБІР ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ - linza.com.ua

Kиїв, Україна – 05.10.2022 AЮK розпочинає весняний набір на дві популярні магістерські програми – Software Engineering та Global Management. Вони базуються на академічних програмах Arizona State University (ASU) і передбачають можливості для отримання подвійних дипломів: від AЮK та ASU. Початок весняного семестру – лютий 2023 року.

«Амерікан Юніверсіті Київ запрошує на ці магістерські програми тих професіоналів, які вже мають ступінь магістра, однак бажають поповнити свій досвід новими глобальними знаннями, більш доречними до їхньої поточної бізнес-кар’єри, та розвивати її далі. Сьогодні ми спостерігаємо великий попит на наші програми серед профі, які працюють у різних галузях економіки країни. Тому навчання в АЮК стартуватиме двічі на рік, щоб задовільнити цю потребу у нових знаннях», – окреслив переваги весняного вступу д-р Рік Шенгроу, президент-засновник AЮK.

Процес вступу до AЮK розроблений з урахуванням того факту, що більшість абітурієнтів працюють повний робочий день. Він складається з наступних етапів: аплікаційна форма, мотиваційний лист та письмова оцінка знань, необхідних для проходження навчальних програм. Щоб зробити ці програми більш доступними, АЮК надає всім зарахованим студентам гарантовані стипендії у 40% вартості на перший навчальний рік і 20% – на другий.

«Під час осіннього набору ми побачили величезний попит на магістерську програму Global Management, тож нам довелося збільшити кількість місць на 50%. Під час цієї вступної кампанії ми очікуємо таку ж сильну зацікавленість нашими програмами завдяки глобальним компонентам, які вони містять, і які є важливими для майбутнього економічного відродження України. Я щиро вражений студентами АЮК. Для нас велика честь навчати таких людей і допомагати їм, майбутнім лідерам країни, зростати», – прокоментував д-р Роман Шеремета, ректор-засновник АЮК.

На сьогодні магістерська програма Global Management є унікальною для українського ринку, адже дає студентам розуміння глобальних ринків і готує до управління міжнародними організаціями. Магістерська програма Software Engineering, яку викладають в EPAM School of Digital Technologies, орієнтована на професіоналів, які бажають посилити свою поточну кар'єру новими ІТ та управлінськими навичками. Ця програма розроблена у тісній співпраці з EPAM, провідною компанією з ІТ-послуг, світовим лідером у сфері цифрових інженерних та консалтингових послуг.

Враховуючи виклики війни та перебування багатьох українців за кордоном, восени АЮК запустив навчальні програми в онлайні з надією при першій же нагоді повернутися до навчання у своєму флагманському кампусі, в будівлі Річпорту на Поштовій Площі. АЮК планує забезпечити перехід на гібридне або офлайн навчання для своїх студентів, щойно дозволить безпекова ситуація в країні.

***

Aмерікан Юніверсіті Київ (www.auk.edu.ua) – є першим приватним університетом, який пропонує високі стандарти американської освіти в Україні завдяки партнерству з Arizona State University (ASU), одним із найбільших університетів США, який за рейтингом US News & World Report є найінноваційнішим університетом Америки. В Україні партнерами-засновниками AЮК є: EPAM Systems, BGV Group Management, Academy DTEK, Brain, Channel Georgian Consulting, Georgian American University.

Контактна особа для уточнень, коментарів та інтерв'ю: Оксана Рудюк, (063) 210 00 69, oksana.rudiuk@auk.edu.ua