ua
ua en
дізнатись більше
17 травень 2023

Амерікан Юніверсіті Київ оголошує про призначення д-ра Яцека Лешкова деканом EPAM School of Digital Technologies

Амерікан Юніверсіті Київ оголошує про призначення д-ра Яцека Лешкова деканом EPAM School of Digital Technologies - linza.com.ua

Амерікан Юніверсіті Київ (AЮK) призначив д-ра Яцека Лешкова деканом EPAM School of Digital Technologies, яка надає вищу освіту в ІТ найвищого рівня, що базується на академічній програмі партнерського університету – Arizona State University. Наразі триває набір на бакалаврські та магістерські програми АЮК на 2023-2024 навчальний рік.

Доктор Яцек Лешков отримав ступінь доктора зі статистики та математики Польської академії наук та здобув  широкий досвід у галузі, займаючи посаду директора National Cybersecurity Research Institute у Варшаві. Професійний досвід доктора Лешкова охоплює сферу кібербезпеки та штучного інтелекту завдяки роботі головним науковцем дослідницьких проєктів НАТО, University of California, National Center for Science (NCN) у Польщі, Мексиці та Бразилії.

Яцек Лешков також очолював групу Ministry of Digitalization з розробки стратегії штучного інтелекту для Польщі, і створив European Digital Innovation Hub у Кракові, зосереджений на застосуванні кібербезпеки та штучного інтелекту в енергетиці та транспортному секторі. Він очолював програму Data Science у Cracow University of Technology в Польщі, керував проєктом формування Національного інституту Data Science за підтримки National Center of Research and Development (NCBR) у Польщі та створював навчальні середовища для програм University Data Science з використанням R, SPSS, SAS у Польщі, США, Мексиці, Україні та Бразилії. Крім того, Яцек Лешков здобув управлінський та міжнародний досвід, працюючи свого часу у США, Польщі, Мексиці, Бразилії, Франції, Україні та Киргизстані.

«Ми раді вітати доктора Лешкова в нашій команді у якості декана EPAM School of Digital Technologies. На додаток до неймовірного професійного досвіду, д-р Лешков також є людиною дії, адже він вів активну громадську діяльність у Польщі наприкінці 1970-80-х років, брав участь в антикомуністичному підпіллі та боровся за незалежність Польщі. Я щиро вірю, що, переїхавши в Україну з Польщі та США, він принесе в АЮК найкращі американські практики для зміцнення EPAM School of Digital Technologies», – наголосив д-р Роман Шеремета, ректор АЮК.

Яцек Лешков відповідає за керівництво командою викладачів школи, за синхронізацію академічних програм з Arizona State University, та розробку нових курсів і стажувань, щоб зробити навчання в AЮK тісно пов’язаним з реальним бізнесом.

«Я пишаюся стати частиною Амерікан Юніверсіті Київ, для мене це чудовий шанс поділитися своїм досвідом у країні, яка після війни стане лідером у багатьох технологічних галузях. Це професійне та особисте бажання бути частиною освіти, яка виховуватиме нове покоління українських лідерів. Ми повинні зосередитися на кібербезпеці, ШІ, науці про дані та їхньому застосуванні в різних секторах, щоб підготувати наших випускників до відповідних ролей в Україні та світі. Наше завдання – зробити студентів AЮK успішними та озброїти їх навичками, затребуваними на ринку», – підкреслив доктор Яцек Лешков, декан EPAM School of Digital Technologies.

****

Aмерікан Юніверсіті Київ (www.auk.edu.ua) – є першим приватним університетом, який пропонує високі стандарти американської освіти в Україні завдяки партнерству з Arizona State University (ASU), одним із найбільших університетів США, який за рейтингом US News & World Report є найінноваційнішим університетом Америки. В Україні партнерами-засновниками AЮК є: EPAM Systems, BGV Group Management, Academy DTEK, Brain, Channel Georgian Consulting, Georgian American University.