Амерікан Юніверсіті Київ прийняв у стінах кампусу дводенний Форум «Українська культурна спадщина: #ДійЗадляСпадщини» - Амерікан Юніверсіті Київ
22 вересень 2023

Амерікан Юніверсіті Київ прийняв у стінах кампусу дводенний Форум «Українська культурна спадщина: #ДійЗадляСпадщини»

Амерікан Юніверсіті Київ прийняв у стінах кампусу дводенний Форум «Українська культурна спадщина: #ДійЗадляСпадщини» - linza.com.ua

Цими днями Амерікан Юніверсіті Київ приймав у стінах кампусу дводенний Форум «Українська культурна спадщина: #ДійЗадляСпадщини», присвячений питанням збереження та відновлення української спадщини в умовах військової агресії росії.

На форумі представники міжнародних організацій, української влади та експерти обговорили концептуальний вимір культурної спадщини, міжнародний та український досвід захисту під час війни, способи документування злочинів, скоєних росією проти України, а також питання цифровізації та адвокації.

«Для нас в Амерікан Юніверсіті Київ дуже символічно та відповідально приймати форум з питань культурної спадщини. Ця тема близька нам, оскільки наш кампус є перлиною монументального мистецтва та прикладом збереження унікальних фресок 60-хх років. В АЮК ми пишаємося можливістю навчати молоде покоління у справжньому арт просторі, а також можливістю відновлювати, зберігати та популяризувати українську спадщину, якою є будівля Річкового вокзалу. Наша місія як освітньої інституції – бути майданчиком для експертного діалогу, що дає додатковий поштовх до нових рішень та інновацій у збереженні культурного надбання України для наступних поколінь, особливо під час війни», — зазначив Олексій Шершньов, віцепрезидент АЮК.

Цей захід став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США. Партнери заходу – ЮНЕСКО та Міністерство культури та інформаційної політики України.