ua
ua en
дізнатись більше
21 грудень 2023

АЮК провів AUK Talks із Аланом Райлі, професором Коледжу Європи, членом Дорадчого комітету Енергетичного співтовариства (Відень)

АЮК провів AUK Talks із Аланом Райлі, професором Коледжу Європи, членом Дорадчого комітету Енергетичного співтовариства (Відень) - linza.com.ua

АЮК нещодавно провів AUK Talks із Аланом Райлі, професором Коледжу Європи, членом Дорадчого комітету Енергетичного співтовариства (Відень) і старшим науковим співробітником Атлантичної ради.

Обговорюючи таку тему як «Уроки європейського енергетичного провалу на базі досвіду з Газпромом. Як побудувати безпечне енергетичне майбутнє, яке працюватиме для всіх країн розширеного ЄС», професор Райлі підкреслив:

«Один із уроків енергетичної кризи - уникати створення нових енергетичних залежностей. По-друге, більші енергетичні ринки повинні підвищувати стійкість і зміцнювати безпеку постачання. Як приклад, ЄС зміг швидко перебуватися (так, при певних витратах) і використати свої численні точки доступу для скрапленого та трубопровідного газу, щоб замінити російський газ майже за одну ніч. Україна як держава-член ЄС могла би суттєво зміцнити енергетичну безпеку в Європі. Українські газосховища можуть стати головною опорою у ланцюжку постачання в ЄС, мережа трубопроводів України може направляти газ до кількох інших держав-членів ЄС».

Ми вдячні професору Алану Райлі за цю ґрунтовну розмову та люб’язний візит до кампусу AUK, а також Марку Войджеру, директору програм Global Management AЮК, за організацію такої потужної дискусії.