ua
ua en
дізнатись більше
18 грудень 2023

Євген Бондарець, директор програм навчання впродовж життя AЮК, виступив на конференції «Synergy. IT Business & IT Education»

Євген Бондарець, директор програм навчання впродовж життя AЮК, виступив на конференції «Synergy. IT Business & IT Education» - linza.com.ua

Минулого тижня в Києві відбулася масштабна конференція «Synergy. IT Business & IT Education», яка об’єднала лідерів ІТ-бізнесу, представників державного та приватного сектору.

Під час панельній дискусії "Leadership, Soft Skills, Lifelong Learning та інші тренди на ринку вакансій" Євген Бондарець, директор програм навчання впродовж життя AЮК, поділився своїм баченням щодо попиту на soft skills та LLL програми АЮК.

«Згідно з дослідженням Всесвітнього економічного форуму, 6 з 10 працівників потребуватимуть навчання до 2027 р. Зокрема, спостерігається збільшення запиту на навчання в напрямках, які допомагають у комунікації з іноземними організаціями та компаніями: стратегічні перемовини з фокусом на культурних особливостях, глобальний менеджмент.

Також ми в АЮК вже бачимо зростання запиту на лідерство та прокачку таких софт скілів, як емоційний інтелект, креативне та критичне мислення. Причина тому доволі очевидна. Це бажання ефективно та етично вибудовувати стосунки з командою, у якій вже є чи будуть працювати ветерани, члени їхніх родин, співробітники, які втратили близьких/житло/бізнес».