ua
ua en
дізнатись більше
12 вересень 2023

Генерал Девід Петреус підтримав Стипендійний Фонд АЮК для дітей загиблих героїв

Генерал Девід Петреус підтримав Стипендійний Фонд АЮК для дітей загиблих героїв - linza.com.ua

Минулого тижня в кампусі АЮК відбулася зустріч студентів, друзів та партнерів університету з генералом Девідом Петреусом, провідним світовим експертом з питань глобальної безпеки та великим другом України, на якій генерал Петреус поділився думками щодо успіхів України у воєнному протистоянні з росією.

Ми вдячні генералу не лише за його візію, а й за щедру підтримку Стипендійного Фонду АЮК для дітей загиблих героїв, створеного за ініціативи президента АЮК Дена Райса. Мета Фонду — надати можливість дітям загиблих героїв здобути якісну американську вищу освіту в Україні. Генерал Петреус не лише повністю покрив вартість навчання, а й став ментором Арсена Сніцара, студента АЮК, сина загиблого героя. Батько Арсена – Олег Володимирович – один з військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи Україну. Від імені команди АЮК та всіх українців висловлюємо безмежну вдячність за службу, хоробрість та жертовність.

Під час заходу генерал-майор Владислав Клочков, начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ передав Арсену «Хрест хоробрих», яким посмертно нагороджено його батька.

Під час вручення генерал Петреус наголосив: «Ми всі тепер маємо великий моральний обов’язок піклуватися про дітей загиблих патріотів. Найкращий спосіб полегшити тягар війни для їхніх сімей — це надати можливість їхнім синам та донькам здобути якісну освіту. Впевнений, що цього точно хотіли б їхні загиблі батьки».

Ми вдячні генералу Петреусу за його внесок і підтримку нашого студента та віру в АЮК та Україну!