ua
ua en
дізнатись більше
22 січень 2024

Марк Войджер, директор програми Global Management АЮК, виступив на конференції «Велика Британія та глобальна безпека: сценарії розвитку після війни між росією та Україною»

Марк Войджер, директор програми Global Management АЮК, виступив на конференції «Велика Британія та глобальна безпека: сценарії розвитку після війни між росією та Україною» - linza.com.ua

19 січня Марк Войджер, директор програми Global Management АЮК як учасник та доповідач конференції «Велика Британія та глобальна безпека: сценарії розвитку після війни між росією та Україною» взяв участь у формуванні європейської стратегії-відповіді на глобальні виклики.

Зокрема, під час сесії «Санкції та активи в оборонній політиці» Марк Войджер виступив з промовою на тему російської квазіправової війни, маніпулювання російськими лідерами поточною політикою та історичною пам’яттю, а також грою в санкції та контрсанкції. Підсумовуючи, він зазначив:

«Щоб перемогти відроджену росію на Заході, протистояти її імперіалістичному експансіонізму та, зрештою, стримати її в рамках юридично визнаних кордонів, ми повинні також активно грати в правовому полі. Російську правову систему необхідно ретельно вивчати, так само, як її злого близнюка – російську інформаційну війну. Уряди західних держав, НАТО, наші університети та аналітичні центри повинні розробляти відповідні напрямки дій не реактивно, а проактивно, діяти на випередження».

Конференцію організовано за підтримки Генрі Сміта, депутата Палати громад парламенту Великобританії та спрямовано на вивчення важливих геополітичних питань та формулювання стратегії у відповідь на нові глобальні виклики.