Вітаємо в АЮК. Це освіта, що дає свободу!

Я радий вітати вас в Амерікан Юніверсіті Київ (АЮК), університеті, який розуміє масштаб ваших амбіцій і прагнень, і робить все, аби допомогти розкрити та посилити ваш потенціал.

Я українець, який побудував міжнародну кар’єру в США. Попри те, що мій академічний успіх в основному базується на моїй роботі в США, я завжди плекав мрію повернутися в Україну і використати мій досвід та знання аби зробити щось важливе для України. АЮК – це ідеальна можливість здійснити цю мрію.

Обравши АЮК, ви отримали доступ до найкращих знань і практик, до потужних лідерів та ідей, які рухають і змінюють цей світ.

Та, головне, ви вже стали рушійною силою цих якісних змін. Адже ваші знання сьогодні – це сильніші ви та Україна завтра.

Дякую, що ви обираєте освіту, яка дає свободу.

 

Роман Шеремета, Ректор АЮК

Вітаємо в АЮК. Це освіта, що дає свободу! redmark redmark
Студентський досвід в АЮК

Студентський офіс є основним ресурсом підтримки, захисту та взаємодії для студентів АЮК. Наша головна мета – забезпечувати академічний успіх і залучення в події студентського життя усіх студентів АЮК. Ми працюємо, аби підтримувати дружнє і безпечне середовище для навчання та досягнень наших студентів як в АЮК, так і поза ним. Чекаємо з нетерпінням на нашу співпрацю!

Наші ресурси та послуги:

  • Студентські клуби
  • Студентська рада
  • Студентські заходи
  • Академічні консультації
  • Репетиторство та академічна підтримка
  • Кар’єрний і професійний розвиток
  • Інформація про подвійний диплом
  • Благополуччя студентів
  • Безпека студентів
Наша команда

Команда студентського офісу з радістю надасть допомогу студентам, співробітникам, викладачам, родинам студентів і членам спільноти щодо будь-яких студентських питань, запитів, роз’яснень, тощо.

Джейк МакГрю
Менеджер студентського життя
Ірина Осташ
Програмний менеджер
School of Management
Олена Єнчева
Програмний менеджер
EPAM School of Digital Technologies
Студентська рада

Студентська рада є епіцентром студентського залучення та активності в АЮК та має на меті посилити голоси студентської громади та налагодити динамічне та яскраве життя кампусу. Обрана з плеяди завзятих студентів, Студентська рада слугує мостом між студентами, викладачами та адміністрацією, виступаючи за позитивні зміни, заохочуючи громадські ініціативи та організовуючи цікаві заходи, які уособлюють собою дух та філософію АЮК.

Бажаєте сконтактувати з поточною Студентською радою? Будь ласка, напишіть на: student.council@auk.edu.ua.

2023-2024 Студентська рада

Олександр Демченко
Посада: Президент
Академічна програма: BBA 2023

Комітети: Executive Committee (голова), Communications Committee (cпівголова), External Affairs Committee (співголова)
Катерина Бикова
Посада: Віце-президент з академічної роботи
Академічна програма: BBA 2022

Комітети: Executive Committee (співголова), Academic Committee (голова)
Данило Мамчур
Посада: Віце-президент зі студентського життя
Академічна програма: BSE 2022

Комітети: Executive Committee (співголова), Student Life Committee (голова)
Аріна Квасоля
Посада: Скарбник
Академічна програма: BGM 2023

Комітети: Executive Committee (член), Budget Committee (голова)
Альона Тилик
Посада: Секретар
Академічна програма: BSE 2023

Комітети: Executive Committee (член), External Affairs Committee (голова)
Освітні технології АЮК

Для забезпечення 24/7 доступу до навчання за найкращими світовими зразками ми використовуємо Canvas Learning Management System (LMS), систему №1 у США. AЮK подібно до багатьох найсильніших університетів світу надає своїм студентами доступ до Canvas. Разом із нашим партнером Arizona State University, LMS використовують такі вузи, як: Harvard University, Massachusetts Institute of Technology, Stanford University, University of Oxford, University of Amsterdam, University of Toronto та інші.

АЮК є одним із перших університетів в Україні, який надає студентам унікальний освітній досвід на основі Canvas LMS. Це частина наших зобов’язань щодо якісної освіти на основі американських стандартів, академічної доброчесності та новітніх дослідницьких ідей.

З Canvas, студентам навчатися легко та зручно, адже всі матеріали акумулюються на одному майданчику. Студенти і викладачі особливо цінують широкий спектр інструментів спілкування в Canvas, який додає інтерактивності та легкості навчальному процесу.

Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!