ua
ua en
дізнатись більше
29 березень 2024

Театральна спільнота DSP презентувала студентам Амерікан Юніверсіті Київ виставу за віршами Грицька Чупринки!

Театральна спільнота DSP презентувала студентам Амерікан Юніверсіті Київ виставу за віршами Грицька Чупринки! - linza.com.ua

20 березня бал Vogue та українська поезія співіснували на одній сцені Кампусу АЮК. Театральна спільнота DSP організувала захід, який включав воркшоп з організації заходів, показ театральної вистави «Чупринка: бенкет свободи» за віршами Грицька Чупринки, та дискусію зі студентами.

Анабель Рамірес, акторка та режисерка театральної спільноти DSP, провела тренінг з івент-менеджменту для студентів AЮK, зосередившись на тому, як організовувати та популяризувати поетичні заходи.

На виставі «Чупринка: бенкет свободи» для студентів та співробітників АЮК глядачі мали змогу спостерігати за Vogue Ball, який відбувався прямо на сцені. Поезія Грицька Чупринки, яскраві костюми та неймовірна атмосфера не залишили нікого байдужим.

Після вистави відбулося обговорення побаченого на сцені разом з акторами. Глядачі мали змогу поспілкуватися та поділитися своїми враженнями.

Захід відбувся в рамках акції DIY Універ як частина Національного Тижня Читання Поезії ініційованого Український інститут книги.