В АЮК відбулася перша зустріч з учнями приватних шкіл Києва - Амерікан Юніверсіті Київ
03 листопад 2023

В АЮК відбулася перша зустріч з учнями приватних шкіл Києва

В АЮК відбулася перша зустріч з учнями приватних шкіл Києва - linza.com.ua

Вчора в Кампусі АЮК відбулася перша зустріч з учнями приватних шкіл Києва, на якій вони дізналися більше про візію та цінності нашого університету, а також про сучасні глобальні тренди в освіті.

В надзвичайно красивому просторі АЮК зібралося близько 70 учнів Новопечерської школи, ЛІКО-школи, гімназії А+, Школи Мідгард та студентів програми AUK PREP. Роман Шеремета (ректор АЮК), Роман Дубас (директор із залучення студентів) та Джейкоб МакГрю (викладач та AUK Student Life Manager) поділилися своїм досвідом та історіями про американську освіту і студентське життя. А запрошені спікери заходу Дмитро Корбут (операційний директор McDonald's Україна) та Юлія Башинська (People Advisory Specialist, EPAM Systems) розповіли про те, які круті команди працюють над амбітними проєктами в їхніх масштабних компаніях та які навички сьогодні й в майбутньому будуть потрібні для успішної кар’єри.

«Вам поталанило, адже ви маєте можливість отримати освіту в університеті за американськими академічними стандартами та працювати у міжнародних компаніях. Це дасть вам найкращі навички і глобальне мислення для реалізації ваших талантів в Україні та допоможе розвивати країну», – сказав Дмитро Корбут, операційний директор McDonald’s Україна, звертаючись до старшокласників.

«EPAM Systems пишається тим, що є партнером American University Kyiv. Ми запрошуємо вас, майбутніх студентів та професіоналів, стати частиною технологічних трансформацій української освіти та економіки», — додала Юлія Башинська, People Advisory Specialist в EPAM Systems.

«Гасло AЮK «Освіта, яка надає свободу». Ми переконані, що свобода є однією з найважливіших цінностей у житті. Наша мета — дати вам найкращу вищу освіту, бо це той інструмент, який забезпечить вам свободу в усіх її сенсах» , – підкреслив ректор АЮК Роман Шеремета.

Запрошуємо школярів відвідати наш університетський кампус й дізнатися більше про американську освіту в Україні!