В АЮК відбувся захід для директорів шкіл Києва - Амерікан Юніверсіті Київ
17 листопад 2023

В АЮК відбувся захід для директорів шкіл Києва

В АЮК відбувся захід для директорів шкіл Києва - linza.com.ua

Цього тижня в кампусі АЮК Юрій Боць, доктор економіки, декан School of Management в Амерікан Юніверсіті Київ, провів воркшоп про роль та значення Емоційного інтелекту. Програма була розроблена спеціально для директорів шкіл Києва: Новопечерська школа, Курси ЗНО Educator, Міжнародної американської школи, Ліко-школи, ПЗНЗ "Фінансово-правовий ліцей", онлайн-школи «Гранд-Експо» та ін.

Під час воркшопу учасники не лише знайомилися з різноманітними теоретичними підходами, а й вирішували низку практичних завдань: зокрема, навчилися розпізнавати емоції та поведінкові патерни, активно слухати опонента та проявляти емпатію. А, найважливіше, отримали інструменти, як швидко та ефективно покращити якість особистого та професійного життя.

«Ми були раді організувати цей воркшоп для директорів шкіл, які нині на 200% залучені у виховання нового покоління, а також поділитися новими підходами та практиками. Особисто я неймовірно радію тому, що бачу дуже відкритих, готових здобувати та впроваджувати нові знання лідерів шкіл, які привносять багато нових ідей та інновацій, щоб зробити Україну академічно сильнішою та успішною», — підкреслив Юрій Боць.

Дякуємо керівникам шкіл за бажання рухати позитивні зміни для країни.

Ми готові проводити більше таких цінних зустрічей і робити свій внесок в успіх України!