ua
ua en
дізнатись більше
18 грудень 2023

В Кампусі АЮК пройшов закритий side event в рамках 2-го дня конференції «Synergy. IT Business & IT Education»

В Кампусі АЮК пройшов закритий side event в рамках 2-го дня конференції «Synergy. IT Business & IT Education» - linza.com.ua

В кампусі АЮК пройшов закритий side event в рамках 2-го дня конференції «Synergy. IT Business & IT Education». Ми раді були вітати представників ІТ та освіти в стінах нашого університету, адже переконані, що в синергії найкращих ідей та інструментів – велика сила!

Ділимося думками Сергія Титенка, к.т.н., доцента, програмного директора магістерської програми Software Engineering в АЮК під час панельної дискусії на тему "Галузь чекає: який він – кандидат майбутнього?":

«Ідеальний кандидат, про якого мріють ІТ компанії, має однаково добре розвинуті як хард, так і софт скіли. Можу запевнити, що магістри Software Engineering в АЮК є цими кандидатами: вони вже мають успішний досвід роботи в хороших компаніях, але відчувають, що для подальшого кар’єрного, професійного розвитку їм потрібен додатковий поштовх. За цим вони й приходять в АЮК.

Тут інженери можуть більш суттєво заглибитися в розуміння Software Design, Solution Architecture, вимоги до продукту та його якості, тощо. Тобто отримати ґрунтовніші, ширші знання про те, як влаштована ІТ галузь та процеси, як формуються тренди, розвинути свого роду професійну інтуїцію».

Ми дякуємо IT Ukraine Association, Міністерству цифрової трансформації України, Міністерству освіти та науки України та усім партнерам заходу за важливі обговорення, обмін думками та за оптимістичний погляд у майбутнє українського ІТ.