ua
ua en
дізнатись більше
19 грудень 2023

В Кампусі АЮК відбулась презентація результатів дослідження українського слухача музики за 2023 рік від музичного лейблу POMITNI та дослідницької компанії Dive and Discovery Research

В Кампусі АЮК відбулась презентація результатів дослідження українського слухача музики за 2023 рік від музичного лейблу POMITNI та дослідницької компанії Dive and Discovery Research - linza.com.ua

Сьогодні музичний лейбл POMITNI разом з дослідницькою компанією Dive and Discovery Research презентували результати дослідження українського слухача музики за 2023 рік.

Амерікан Юніверсіті Київ був радий виступити партнером заходу, так як у всьому світі креативні індустрії є одними з найбільш економіко та сенсогенеруючих екосистем. Це завжди про ідеї, енергію та тренди. Як і наш університет.

Ми дуже пишаємося тим, що одним із презентаторів дослідження виступив Руслан Гутніков, студент програми Master of Global Management в АЮК, а з вересня — в групі українців, які стали студентами нашого партнера Arizona State University. Дякуємо Руслану, Ірині Горовій, усій команді музичного лейбла POMITNI, Людмилі Балан та дослідницькій компанії Dive and Discovery Research за важливе дослідження поточного споживання музики, емоційного стану слухачів та їхніх музичних потреб, а також про те, які люди в музичній індустрії викликають повагу слухачів.

Посилання на звіт