ua
ua en
дізнатись більше
29 березень 2024

Відбулась офлайн-лекція AmCham Business School “Digital Revolution in Management of Operations” за участі ректора АЮК Яцека Лешкова

Відбулась офлайн-лекція AmCham Business School “Digital Revolution in Management of Operations” за участі ректора АЮК Яцека Лешкова - linza.com.ua

26 березня члени American Chamber of Commerce in Ukraine мали нагоду взяти участь у офлайн-лекції AmCham Business School “Digital Revolution in Management of Operations” за участі ректора АЮК Яцека Лешкова.

Під час лекції д-р Лешков говорив не лише про прямий і дуже очевидний вплив діджиталізації та її інструментів на продуктивність, управління матеріальними цінностями, систему виконання замовлень, але й про набагато глибші філософські зміни.

Зокрема, він зазначив: «Діджиталізація вплинула на всю систему ведення бізнесу. Задяки їй збільшилась демократичність та відбулось згладження ієрархії в організаціях. Компанії стали краще розуміти своїх клієнтів та стейкхолдерів, адже вони стали доступними для комунікації, тому що відстань скоротилася до одного кліку».

Наступна лекція в рамках AmCham Business School “Personal Change Strategies: How to Overcome Barriers to Change and Unlock Your Potential” з д-ром Юрієм Боцем відбудеться онлайн, 11 квітня о 16:30.