Президент АЮК Ден Райс отримав Почесний орден Святої Варвари від Асоціації польової артилерії США (USFAA) - Амерікан Юніверсіті Київ
30 листопад 2023

Президент АЮК Ден Райс отримав Почесний орден Святої Варвари від Асоціації польової артилерії США (USFAA)

Президент АЮК Ден Райс отримав Почесний орден Святої Варвари від Асоціації польової артилерії США (USFAA) - linza.com.ua

Від імені команди АЮК щиро вітаємо президента АЮК Дена Райса з присвоєнням Почесного ордену Святої Варвари від Асоціації польової артилерії США (USFAA), яке нещодавно відбулось в Українському Інституті Америки в Нью-Йорку. Вручення такої відзнаки є високим визнанням внеску пана Райса у питання надання касетних боєприпасів для України.

Почесним орденом Святої Варвари нагороджуються особи, які продемонстрували найвищі стандарти чесності, моральних якостей та професійної компетентності; самовіддано служили у артилерії США або в Корпусі морської піхоти США; та зробили внесок у просування артилерії, відзначений старшими офіцерами, підлеглими та колегами.

Отримуючи цю поважну нагороду, Ден Райс підкреслив: «Для мене велика честь очолювати справу з отримання касетних боєприпасів, і я вдячний усім, хто долучається та допомагає, а саме представникам з України, США, Туреччини та інших країн. Особлива подяка - голові комітету із закордонних справ Палати представників США Майклу Макколу та його команді, голові Комітету з питань збройних сил Сенату США Джеку Ріду та його команді, керівниці офісу президента АЮК Людмилі Долгоновській, генералу Девіду Петреусу, Ерін Бернет з CNN та ін.

Я переконаний, що ми можемо робити ще більше для відважних українських військових, які щодня захищають демократію. Вірю, що всі наші зусилля допомагають їм пришвидшувати перемогу. Підтримуйте військових та їхні сім’ї та закликайте Конгрес надавати зброю, таку необхідну для перемоги України».

Орден Святої Варвари — військова почесна відзнака армії США та артилерії Корпусу морської піхоти США, включно з польовою артилерією та артилерією протиповітряної оборони. Вона присуджується Асоціацією польової артилерії США (USFAA) та Асоціацією артилерії протиповітряної оборони (ADAA) і має два рівні: Почесний орден Святої Варвари та Античний Орден Святої Варвари.